Lucrător în servicii agricole

Kheirfruits
Город: Глодяны
Образование: Колледж
Опыт работы: Любой
Зарплата: От 4000 До 8000 MDL
График: Полный рабочий день
Место работы: На территории работодателя
Responsabilități:

îndeplinirea instrucțiunilor din partea superiorului.

Program de gestionare a timpului pentru

CEO, cu stabilirea, înregistrarea si rganizarea întâlnirilor / adunărilor. Fixarea sarcinilor şi reamintirea managerului despre acestea, informarea despre termene limită, întâlniri, călătorii şi alte evenimente de afaceri.

Organizarea muncii de birou, controlul documentelor. Coordonarea şi distribuirea apelurilor

telefonice, corespondența și vizitatori.

Organizarea apelurilor pentru manager.

Mentinerea contactelor de afaceri.

Managementul afacerilor personale ale şefului (suport personal).

Organizare de călătorii de afaceri. Colectarea și pregătirea materialelor analitice, informaționale, de referință și de altă natură pentru managerul superior.
Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть